Muud tooted

Pakume ka mitmekülgset valikut teisi looduskivist tooteid, mis on nii praktilised kui ka esteetiliselt silmapaistvad. Meie tootevalikus leidub kivist valamuid ja segisteid, mis lisavad vannitoale või köögile luksuslikku ilmet. Marmormosaiik vaibad, -rosetid ja -plaadid on suurepärased valikud sisekujunduselementideks, mis toovad esile ruumi unikaalsuse.

Lisaks pakume veel erinevaid kingitusi, kellasid ja suveniire looduskivist, mis sobivad ideaalselt nii isiklikeks kui ka ärikingitusteks. Kõik meie looduskivist tooted on valmistatud kõrgeima kvaliteediga materjalidest ja täiustatud meisterliku viimistlusega, tagades nende vastupidavuse ja kauneuse.

Mosaiik

Valamud

Kaitse- ja hooldusvahendid looduslikule kivile

Pakume erinevaid lahendusilooduskivist esemete kaitsmiseks ja hooldamiseks. Need ei kaitse üksnes niiskuse ja mustuse imendumise eest, vaid on ka suurepärased puhastus- ja toonimisvahendid. Erinevad tooted on mõeldud nii sise- kui ka välistingimustesse, võimaldades hoida oma looduskivist pindu alati esinduslikuna. Olgu tegemist kivipõrandate, töötasapindade, terrasside või muude kivipindadega, meie tootevalik pakub igakülgseid lahendusi nende pikaealisuse ja esteetika tagamiseks.