Köögi- ja vannitoa tasapinnad

Köögitasapindade materjalina on kõvad kivid, eriti unikaalse mustriga graniit, väga populaarsed. Kui aga eelistatakse ühtlasemat viimistlust, on tehiskivi, näiteks kvartskivi, suurepärane alternatiiv, pakkudes graniidist rahulikumat ilmet. Tavaliselt on köögitasapindade paksus 2-3cm, vajadusel saab tasapinna ette liita nn “põlle”, mis jätab mulje, et tasapind on 5-10cm paksune,. Tasapindu saab tellida ka erinevate servaprofiilidega.

Köögitasapind ja valamu

Kivist valamu ja kraanikausi avad on võimalik lõigata vastavalt valitud kandilisele, ovaalsele või ümarale vormile. Valamut saab valmistada ka tasapinnaga samast looduskivist.

Tänapäeval saab köögitasapinda uputada valamud, pliidiplaate, pistikupesad nii, et pind jääb ühtlaselt sile. Kuigi köökide puhul on peamisteks materjalideks graniit ja kvartskivi, võib

Millist kivi paigalda vannituppa?

Vannitoa tasapindade valmistamiseks on marmor ideaalne valik. Erinevad viimistlusviisid ja ühtlaste tervikute loomine tasapindade ja valamutega annavad vannitoale luksusliku välimuse.

Kaitse ja Hooldus

Looduskivist köögi- ja vannitoatasapindade puhul tuleks materjali omadustega arvestada ning see katta juba enne kasutamist vedelike imendumist takistavate vahenditega.